A plus Nieruchomości to kontynuacja wieloletniej działalności na rynku obrotu nieruchomościami.
Zdobyta wiedza i doświadczenie dają możliwość doradzania Klientom w dokonaniu optymalnej decyzji w kwestiach związanych z nieruchomościami. Bezstresowo przeprowadzamy przez cały proces zakupu, sprzedaży czy wynajmu aż do szczęśliwego finału i przekazania kluczy. Na każdym etapie służymy pomocą i czuwamy nad bezpieczeństwem transakcji pod każdym względem.
W swojej pracy poza stosowaniem się do zasad Kodeksu Etyki Zawodowej Pośrednika kierujemy się zwykłą ludzką rzetelnością i uczciwością. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, liczymy się z Jego potrzebami.
Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, lokali użytkowych, głównie na terenie Krakowa i okolic. Współpracujemy ściśle z rzeczoznawcami, notariuszami, bankami. Pomagamy również w sprawach związanych z załatwianiem kredytów hipotecznych. Zajmujemy się też szerokim zakresem ubezpieczeń , w tym majątkowych włącznie z cesjami na bank .
Posiadamy Licencję Zawodową wydaną w 2001 r na podstawie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz Licencję nr 2244 w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Każda transakcja jest ubezpieczona posiadaną polisą OC Pośrednika Nieruchomości.
Pośrednik w obrocie nieruchomościami to nie tylko nasz zawód , ale też pasja.
Zapraszamy serdecznie Klientów .